Akademia Plus Jeden - Umowy na produkcję gier komputerowych w praktyce

Akademia Plus Jeden - Umowy na produkcję gier komputerowych w praktyce

Wspólnie z kancelarią Szymański & Wyjatek Adwokaci w ramach Akademii Plus Jeden zapraszamy na szkolenie "Umowy na produkcję gier komputerowych w praktyce"

Spotkanie skierowane jest do studiów produkujących gry komputerowe na zlecenie.

Jeżeli Wasza działalność została dostrzeżona przez większych graczy na rynku, którzy postanowili powierzyć Wam wykonanie gry komputerowej, to nie zapominajcie o odpowiednim zabezpieczeniu swoich praw i uregulowaniu obowiązków.

W trakcie warsztatu zostaną omówione zasady funkcjonowania umów produkcyjnych, a w szczególności zagadnienia związane z przeniesieniem autorskich praw majątkowych i zabezpieczeniem dotychczasowych praw własności intelektualnej, sposobami rozliczeń z zamawiającymi czy kar umownych i odstąpienia od umowy.

Wykładowca: Adwokat Michał Wyjatek.

Specjalista z zakresu prawa handlowego i prawa własności intelektualnej.


Prowadził liczne projekty związane z tworzeniem start-upów i reprezentacją ich założycieli w negocjacjach z inwestorami. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze polskich i zagranicznych podmiotów z branży nowych technologii, w tym producentów elektroniki oraz programów komputerowych.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył roczne stypendium na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Genui (Włochy), a następnie kilkumiesięczny staż w jednej z genueńskich kancelarii adwokackich. Absolwent Centrum Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie w Katanii.

Włada biegle językiem angielskim i włoskim.

Początek:
17 Grudnia 2019, 15:30 (Wtorek)
Koniec:
17 Grudnia 2019, 17:30 (Wtorek)

Poznań
ul. Za Bramką 1, Poznań

zapisz się: https://evenea.pl/event/akademiaplusjedengry/?source=directory

  • 2019-11-15
  • 0
  • 487
  • 0

Komentarze

    Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu możesz być pierwszą osobą, która to zrobi.